23-28 AĞUSTOS JOKER BABY INSTAGRAM YARIŞMA KOŞULLAR

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

Bu yarışma 23.08.2022 ve  28.08.2022 (saat:23.59) tarihleri arasında ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

Katılımcılar, yarışmaya  katılmakla Yarışma Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Yarışma, 23.08.2022 ve  28.08.2022 ( tarihleri arasında ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş’ne ait @jokerbabytr Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.

10 kişiye ;

Anne Sütü Saklama Poşeti Hediye edilecektir.

Katılımcılar aşağıda yazılı Yarışma Katılım Koşulları’nı yerine getirmeleri halinde ,yapılması gerekenler;

  • @jokerbabytr  hesabını takip etmek
  • Bir arkadaşı etiketlemek

Yarışma neticesinde şanslı takipçiler profesyonel Instagram çekiliş programı tarafından belirlenecek ve toplamda 1 kişi ödül kazanacak olup, kazanan şanslı takipçiler 29 Ağustos Pazartesi saat 13:00’da @jokerbabytr Instagram sayfasında açıklanacaktır.

Yarışma sonuçları açıklandıktan sonraki stok durumuna göre çekilişe konu ürün renk ve model olarak çekiliş görselinden farklılık gösterebilir. Ancak bu durumda yarışma kazanan kişilere yarışmaya konu ürünün TL değeri aynı olan başka bir ürün ya da hediye çeki temin edilebilir. Yarışma neticesinde ödülü kazanan katılımcılar bilgilerini 10 gün içerisinde ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş’ne iletmemeleri durumunda haklarını kaybeder ve kazanmış oldukları ödül hakkı yedek talihliye geçer.

Yarışma sonucunda ödülü kazanan 10 katılımcıyla Instagram’da bulunan direkt mesaj yolu ile iletişime geçilecektir. Bu kişilerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik, yanlış olması ya da bu bilgilerle katılımcıya ulaşılamaması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. sorumlu değildir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. gerekli hallerin oluşması halinde katılımcılarının kimliğini gerekli kurum ve kuruluşlara ibraz eder. Katılımcılar tarafından tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmanın katılımı tamamlanmamış sayılır ve başvuru geçersiz kabul edilir. Bu durumdaki katılımcılar yarışmayı  kazandıkları gerekçesi ile herhangi bir hak iddia edemezler. ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Aynı katılımcının yarışmaya farklı hesaplardan katılarak 2 kez hediye kazanması halinde ilk kazandığı ürün esas alınarak yalnızca 1 ürün hediye edilir.

ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. katılımcıların ad, soyad ve fotoğraflarının uygulama için kullanımı ve yayını ile çekiliş için gönderilen fotoğrafların ve metinlerin her türlü basında, reklamlarında ve internet mecralarında kullanımı ve yayını haklarına sahip olur. Katılımcılar fotoğraflarla ve metinlerle ilgili her ne isim altında olursa olsun telif hakkı talep etmeyeceklerini peşinen kabul ederler. Katılımcılar tarafından ulaştırılan fotoğrafların ve metinlerin Sınai Mülkiyet Kanunu, Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerince mevzuata aykırılık teşkil etmesi halinde ya da üçüncü şahısların haklarını ihlal etmesi halinde tüm sorumluluk katılımcılara aittir.

Katılımcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar olması halinde paylaşım içerikleri sayfadan kaldırılacaktır.

Katılımcılar içeriği hukuka ve genel ahlaka aykırı, hakaret niteliğinde olan, aşağılayıcı, pornografik, ırkçılık, nefret, şiddet, cinsel taciz ve benzeri nitelikte (burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla) suç olabilecek/suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü içerikten dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak, iş ve eylemlerine zarar verebilecek fotoğraf ve metin göndermemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Open