İzmir Joker Baby ve Joker Mix Mağazalarında Her 200TL 'lik Alışverişe 50 TL Joker Puan Kampanyası! | Joker Blog

[vc_row][vc_column width=”1/3″ el_id=”start”][vc_single_image image=”4713″ img_size=”300×300″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.joker.com.tr/magazalar?utm_source=joker-blog&utm_medium=kampanya&utm_campaign=%2Fizmir-joker-baby-ve-joker-mixte-200-tl-alisverise-50-tl-joker-puan/”][vc_column_text]

Size En Yakın Joker Mağazası👆

[/vc_column_text][vc_column_text]

Joker.com.tr’ye Git

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İzmir Joker Baby ve Joker Mix Mağazalarında Her 200 TL’lik Alışverişe 50 TL Değerinde Joker Puan!

Annelerin Jokerinde kaçırılmayacak bahar indirimleri devam ediyor. 15-18 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir Joker baby ve Joker Mix mağazalarımıza özel, her 200 TL’lik alışverişe 50 TL Joker Puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor![/vc_column_text][vc_column_text]

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında 15-18 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir Joker Baby ve Joker Mix mağazalarımıza özel gerçekleştirilen her 200 TL’lik alışverişe 50 TL joker puan hediye edilecektir.
  • Kampanyamız İzmir Joker Toys mağazalarımızda geçerli değildir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Joker Aile Kulübü Üyesi olmak gerekir.
  • Kasa noktasında paylaşacağınız cep telefon numaranıza gelecek doğrulama kodu ile Joker Aile Kulübüne üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  • Hediye puanlar Joker kartınıza alışverişinizin ertesi günü yüklenecektir. Puanlar nakde çevrilemez. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar ikinci alışverişlerinde ve 31 Mart 2019 tarihine kadar tüm Joker Baby ve Joker Mix mağazalarında geçerli olacaktır.
  • Kampanya Stokke, Bugaboo, Cybex markalı ürünlerde, ilk yaş hariç diğer oyuncaklarda, tüm pre ve 1 numaralı mamalarda geçerli değildir.
  • Her müşteri büyük bakım ürünlerinde aynı üründen en fazla 2 adet, hızlı tüketim küçük bakım ürünlerinde aynı üründen en fazla 5 adet ürün alabilir.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Joker kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

[/vc_column_text][vc_column_text]Diğer kampanyalarımıza ulaşmak için tıklayın.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Open